Hizmetlerimiz

Alkon Lojistik, Aliağa limanlar bölgesinde üstün entegre depoculuk hizmetleri ile 7/24 hizmet sunmaktadır.

forklift

Depolama Hizmetleri

Alkon Lojistik kapalı ve açık alanda yüksek tonajlı emtialar, kolili ya da paletli malzemeler için hizmet vermektedir. 7/24 aktif olan kamera sistemi ve dönüşümlü çalışan güvenlik personeli ile emtialarınız depolarımızda güvenle saklanmaktadır.

forklift

Konteyner

Alkon Lojistik sizlere sunduğu geniş hizmet yelpazesi ile konteyner alanında her türlü ihtiyaçlarınıza geri dönüş sağlayacak zengin ekipman ve uzman personel alt yapısına sahiptir.
Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz;

  • Konteyner İç Dolum
  • Konteyner İç Boşaltım
  • Etiketleme
  • Konteyner Terminal ve Saha Hizmetleri
forklift

Genel Yük - Dökme Yük

Genel ve dökme yük hizmetleri sağlayan Alkon Lojistik’in genel kargo ürünleri arasında levha-paket ve rulo saclar, çubuk demirler, makaralı yükler, kolili-kutulu yükler, tomruklar, filmaşin, firkete veya inşaat demirleri, bağlı profil borular, kasalı-sandıklı camlar, bobin kağıtlar, suntalar, kasalı / blok / bundle mermerler ile big-bag’li, çuvallı, torbalı, balyalı, paletli, sandıklı, varilli yükler bulunmaktadır. Kükürt, boksit, manganez, krom, bakır gibi madenler ile dökme taş, küspe, kırık mermer, kömür ve orman ürünleri gibi dökme yük ve proje kargo ürünleri ise özel ekipmanlar sayesinde elleçlenmektedir.

forklift

Konteyner İç Dolum - İç Boşaltım

İthalat ve ihracat süreçlerinde konteyner iç dolum ve iç boşaltma hizmetleri Alkon Lojistik tarafından sağlanmaktadır.

Konteynerin, bulunduğu istif alanından CFS (Konteyner yük istasyonu) sahasına alınarak uzman personel kadromuz veya son teknoloji ekipmanlarımız forkliftler ile boşaltılarak araca yüklenmesi ile oluşan liman hizmetimizdir.

İstif alanında bulunan boş yada kısmi dolumu yapılan konteynerlerin CFS sahasına alınıp uzman personel kadromuz veya son teknoloji ekipmanlarımız forkliftler ile doldurularak araca yüklenmesi ile oluşan liman hizmetimizdir.

forklift

Vagon Elleçme

Alkon Lojistik Aliağa liman bölgesinde bulunan avantajlı konumu sayesinde ekonomik ve hızlı demir yolu imkanı sunmaktadır. Deneyimli personeli ve geniş acente ağı ile konteyner ve vagon ithalat/ihracat demir yolu taşıma hizmeti sağlamaktadır.

Alkon Lojistik sunduğu hızlı hizmet ve kullandığı teknolojik alt yapı ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

  • Platform vagon üstünde konteyner taşımacılığı
  • Vagon tahliye/yükleme ve elleçleme hizmetleri
  • Blok Tren hizmetleri
  • Vagon üstü yüklerin sabitlenmesi (lashing)
  • Yük tipine göre özel vagon/konteyner tedariği
forklift

Konteyner Tartım

Alkon lojistik konteyner tartım hizmeti olarak sunmuş olduğu; Konteynerin istiften aktarma aracı ile alınarak tartılması veya konteynerin araç üzerindeyken tartıya alınması ile oluşan kantar hizmetidir.

Bizimle İletişime Geçin

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmemiz için her türlü soru ve önerilerinizi bizimle paylaşın.